ALLIN > בלוגים > זוגיות ומשפחה > לחגוג במיטה: 15 טיפים להוספת פלפל לחיי המין

לחגוג במיטה: 15 טיפים להוספת פלפל לחיי המין

לחגוג במיטה: 15 טיפים להוספת פלפל לחיי המין

אז ט"ו באב כבר עבר, ומין הסתם (רגע, מין זה לא סתם!) ובלי קשר לתאריך, היינו שמחים גם סתם ככה בחיי היום יום לעשות משהו אינטימי לחיזוק הקשר ושבירת השגרה.
רק בעיה קטנה לפנינו –
אנחנו הנשים בדרך כלל ממש טובות בלומר מה לא, אבל מתקשות לשים את האצבע (תרתי משמע) על מה אנחנו באמת אוהבות, איפה נעים לנו ואיך.

נסו אתם הגברים לדמיין אותנו מגיעות למסעדת גורמה (אתם), מציצות בתפריט שיש בו בהחלט שפע של כל טוב (שוב אתם, כמובן), ובמקום פשוט להזמין את המנה המועדפת אנחנו מתלבטות ומתחבטות בהחלטה שבסופה הדבר היחידי שאנחנו מזמינות זה את המלצר שיושיע אותנו ב"מה יש לך להמליץ?" אז עכשיו תבינו איך זה אצלנו – רק בחיי המין. לפעמים מה שהיה נעים בט"ו באב שעבר, ולמען הכנות – בשבוע שעבר, כבר מזמן לא רלוונטי. אז מה בכל זאת עושים?

בגלל שאני כזו נחמדה אני נחלצת לעזרתכם ומצרפת אוסף של ט"ו המלצות ידידותיות למשתמש לשבירת השגרה, במיטה כמובן. אין צורך לפתוח עליי עיניים, ט(פ)ו באב, חמסה חמסה – לא כולם מניסיוני האישי, אבל כולם נבדקו על ידי בעלי ובעלות חיים. מיניים.

א. משחק חם-קר: מעניקים לבן הזוג מין אוראלי כשהפה מלא פעם במים קרים ופעם בתה חמים (ודגש על חמים ולא רותח, זה לא הזמן לסגור חשבונות).

ב. "לשים מטפחת" – על העיניים אלא מה, בשביל מה יש לנו הדתיות ארון שלם של מטפחות? אפשר להשתמש גם בכיסויי עיניים שקיבלתם בטיסה האחרונה (אם אתם נמנים על הקוראים ברי המזל שלא טסו בלאו-קוסט).

ג. קשירות – אבל ברוגע, אפשר עם אזיקים שקונים בסטוק, אפשר עם עניבה. הכל הולך, רק היי, לא לשכוח להתיר בסוף.

ד. "המלך אמר" – רכשו במעוד מועד פעמון והניחו אותו בחדר השינה. לכל אחד מותר להשתמש בו פעם אחת בט"ו באב, כשלמשמע הצלצול על בן הזוג לזנק למיטה ללא התנגדות ל"חפוז" מהיר. הפתיעו בזמן שטיפת כלים/ שיחת טלפון מהעבודה/ אמצע מקלחות של הילדים. הכי לא נוח זה הכי מצחיק ומשחרר.

ה. קריוקי ביתי – צרחו וצווחו, השתטו וזייפו (לא אורגזמות!), ולקראת סיומו של הערב התחילו לאמץ את המיקרופון האמיתי שבחדר…

ו. משחקי הרעב – שימוש באוכל מעורר חושים ומקפיץ את רף התשוקה (והקלוריות) כמו קצפת במיכל לחיץ, סירופ שוקולד, מייפל. רססו וציירו כיד הדמיון על גופו של האחר וללקקו זאת בהנאה ובתיאבון (כמובן הימנעו מאיברים פנימיים).

ז. חדר בריחה ביתי או משחק Kahoot מעולמכם שלכם, שהכנתם מראש. המנצח בסופו של הערב זכאי למילוי בקשותיו עד תום.

ח. טיזינג – כבר מראשיתו של היום חממו את העיניים עם תחתונים חבויות בתיק של בן הזוג, הודעות פלירט לאורכו של היום, סרטונים מדליקים וכל מה שיכול לשמש כמשחק מקדים אחד ארוך ומתמשך לערב זה.

ט. פלאפון – השתובבו והעלימו כבר בראשית הבוקר את הנייד של בן/בת הזוג ושנו אצלו/ה את השם שלכם – רוברטו השרמנטי או אנג'ליקה הלוהטת לא חשוב, העיקר שתזרמו עם ההתכתבות הזו לאורכו של היום, ובסופו תפגשו את המתחזה הנחשק/ת.

י. משחקי הקופסא – ניתן לרכוש בחנויות סקס טריוויה סקס או סולמות ולבבות או להכין מראש משחק משימות משלכם. זו הזדמנות לגלות מהן ההעדפות והפנטזיות של בן/בת הזוג.

יא. מסיבת קצף – אפשר לרכוש טוש מחליף צבעים, לכבות את האור, להדליק נרות, להוסיף מוזיקה מהנייד ולבלות את הערב במקלחת משותפת עם הרבה מים זורמים, עיסויים, סבון וקצף.

יב. אמת או חובה – פוקר סקס או כל משחק אחר לצדו של בקבוק וויסקי משובח, שהמפסיד בו דופק "שוט" ובמקביל מתחיל להתקלף ממלבושיו.

יג. משחקים באש – נר עיסוי הוא אחד הדברים המפנקים שהמציאו. הנר נמס אט אט והופך לשמן עיסוי חמים וממכר, האש דולקת, הריח משכר, ולא מוכנים שהרגע ייגמר (יש מצב שיצא לי חרוז?)

יד. תנוחות – אפשר לרכוש את קוביות התנוחות, ספר תנוחות או להדפיס משהו מהרשת ויאללה להפוך לכוריאוגרפים זה של זו.

טו. להוסיף קצת פלפ"ל – פלירטוטים, ליקוקים, פינוקים וליטופים. פעם שמעתי את ההמלצה הזו בהרצאה של ד"ר צחי בן ציון והאמת שלא סגורה על ראשי התיבות אבל גם ככה זה לגמרי נכון ומענג דיו.

אז יאללה מספיק דיבורים על מלצרים, פלפלים, משחקי אש ורעב, לכו שחקו אותה במעשים ותזכרו שבמשחקים שכאלו – המעז מנצח.

מאת: מיטליה ארוסי – יועצת מינית מוסמכת לציבור הדתי | טלפון להתקשרות: 052-3671786

תמונת המחשה: freepik

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

Comments are closed.

תפריט